Email:info@wodsee.com Wodsee elektronika Limited

Wodsee elektronika Limited

O nás
Kontaktujte nás

Wodsee elektronika Limited

Pridať: Č.8 stavebné Č.8,Yujing Priemyselná zóna, No.18 Dalingshan Road, Tianhe District, Kanton, Čína 510620

Tel: +86-020-82169672

Mobil: +86-13660626672

Fax: +86-020-32359263

E-mail:info@wodsee.com

Webová stránka:www.wodsee.com

Skype: fiona.wodsee

O nás

Guangzhou Wodsee Electronics Limited, založená v roku 2012, je high-tech spoločnosť špecializujúca sa na výskum a vývoj, výroba a predaj rôznych monitorovacích systémov, vrátane HD IP kamery, HD analógové kamery, Smart kamery, hybridné kamery, vysokorýchlostné kamery, digitálny videorekordér , Sieťový videorekordér atď., Ktoré sú z veľkej časti používané v odvetviach, ako sú finančné inštitúcie, verejná bezpečnosť, telekomunikácie, doprava, súdnictvo, vzdelávanie, elektrina, ochrana vody atď.

Wodsee, ktorý sa nachádza v Guangzhou, Čína, zaberá plochu približne 6000 štvorcových metrov s približne 300 sofistikovanými pracovníkmi. S troma značkami sme sa v posledných rokoch rýchlo rozvinuli so stratégiou rozsahu, diverzifikáciou a internacionalizáciou na úrovni výkonnosti 50%. Máme dva výskumné a vývojové tímy, profesionálni technici prekročili 50% celku. Každý rok investujeme minimálne 20% našich tržieb do výskumu, vývoja a inovácií, čo umožňuje spoločnosti WODSEE získať druhy nezávislých práv duševného vlastníctva, zostať na poprednom mieste v priemysle a zaručiť vynikajúcu výkonnosť našich produktov.

V roku 2013 bolo Wodsee hodnotené ako "high-tech podniky", "China Security 100", "Safe City Construction odporúčané značky", "Člen Čínskej bezpečnostnej a priemyselnej jednotky" a vybudovali dlhodobé strategické partnerstvo s GDPSPTA , Alibaba, Globálne zdroje, Vyrobené v Číne, Časopis verejnej bezpečnosti Číny. Okrem toho, naše výrobky úspešne prešli ISO9001: 2000, 3C, SGS, CE, FCC, RoHS, atď, ktoré dobre zabezpečiť veľmi stabilnú a dlhodobú spoluprácu s každým zákazníkom.

V uplynulých štyroch rokoch získali produkty značky Wodsee vynikajúcu reputáciu medzi zákazníkmi na celom svete tým, že uspokojili svoje potreby, propagovali nové výrobky s našimi najlepšími službami a silnými technológiami, a to najmä v európskych krajinách ako Rusko, Rumunsko, Poľsko, Taliansko atď. Dobrá kvalita, krátky časový úsek a vynikajúci servis, viac ako 90% zákazníkov opäť kúpiť od nás po skúšobných objednávkach. A je to naša čestnosť chybná sadzba našich výrobkov môže byť menej ako 0,1%.

Spoločnosť Wodsee bude pokračovať v poskytovaní kvalitných produktov a služieb s primeranými cenami a krátkymi termínmi pre zákazníkov po celom svete. Sme úprimne hľadajú dobrú obchodnú spoluprácu s vami vo win-win spôsob v tejto oblasti CCTV. Začnime naše partnerstvo spolupráce teraz!

Customer.jpg